Bruģa kvalitātes novērtēšanas process Brikers rūpnīcās

Brikers vienmēr ir bijis uzņēmums, kas rūpējas par savas saražotās produkcijas kvalitāti un ilgtspējību. Mums ir būtiski, lai katram klientam bruģis kalpotu ilgtermiņā, jo, galu galā, bruģa ieklāšana ir lēmums, kas tiek pieņemts tikai vienu vai pāris reizes mūžā. Kā notiek bruģa ražošanas process un kvalitātes pārbaude Brikers rūpnīcās, lasi rakstā!

Bruģa ražošanā Brikers izmanto tikai izejmateriālus, kas ir sertificēti gan Latvijā, gan Eiropā. Fakts, ka produkcija ir pārbaudīta un sertificēta vēl pirms nonākšanas mūsu rūpnīcā, teorētiski mums ļauj atstāt izejmateriālu kvalitātes pārbaudes ražotāju ziņā, tomēr mēs veicam izejmateriālu kvalitātes pārbaudes arī paši – reizi mēnesī.

Viss ražošanas process ir datorizēts un tiek stingri uzraudzīts. Visas Brikers mērierīces ir kalibrētas un sertificētas, tāpēc varam būt droši, ka sastāvdaļu proporcijas tiek nomērītas un sajauktas precīzi. Dozēšana notiek automātiski pēc iepriekš noteiktām receptēm, tomēr mūsu galvenais operators šīs receptes atkārtoti pārbauda pirms ražošanas uzsākšanas.

Kad bruģis ir saražots, tam tiek veiktas pamata pārbaudes – bruģis tiek novērtēts vizuāli; tiek veikti mērījumi – vai bruģis atbilst pareizajam augstumam, platumam, garumam; tiek novērtēta arī produkta atbilstība svaram.

Tikai pēc tam bruģakmens tiek nogādāts uz žāvēšanas kameru, kur atrodas 24 stundas. Arī žāvēšanas posmā rūpnīcas darbinieki vizuāli novērtē gatavo produkciju, atlasa neatbilstošos produktus un nomaina tos pret kvalitatīviem. Kad no bruģakmens ir atlasīta neatbilstošā produkcija, bruģis tiek pakots.

Pēc tam tiek uzsākts bruģa kvalitātes kontroles posms, ko veic vecākais kvalitātes kontrolieris. Tas ir cilvēks, kas vēlreiz pārbauda to pašu, kas iepriekš jau ir pārbaudīts – bruģa vizuālo izskatu, izmērus un svaru. Šajā posmā kvalitātes kontrolieris noņem arī gatavās produkcijas paraugus. Gatavie paraugi tiek sistematizēti, pārbaudīti laboratorijas apstākļos ar dažādu mērierīču palīdzību. Pēc tam notiek produkcijas kvalitātes aprakstīšana, dokumentēšana un arhivēšana. Visi iegūtie materiāli tiek glabāti tā, lai būtu pieejami vēl vismaz 10 gadus.

Daļai produkcijas kvalitātes kontrole tiek veikta uz vietas rūpnīcā, daļa tiek sūtīta uz neatkarīgām laboratorijām, kur to vērtē no mūsu pašu speciālistiem neatkarīgi eksperti. Papildus visam augstāk uzskaitītajam, reizi gadā tiek veikta arī neatkarīga rūpnīcas pārbaude no valsts iestāžu puses.

Lūk – tāpēc izvēloties Brikers bruģi, variet būt droši, ka tas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem!

Atpakaļ uz sarakstu