Brikers sezonas jaunumi

Jaunums Latvijas tirgū!

 

Victorian – sešstūra formas bruģis ar neierobežotu krāsu un virsmas apstrādes iespējām, modernam un atšķirīgam pagalma koptēlam. Piemērots gājēju celiņiem, māju pagalmiem un taciņām.

Talisman 3D – romba formas bruģis, ar kuru var, veidot trīsdimensionālus krāšņus rakstus. Pieejams visās pamatkrāsās – pelēkā, olīvu, brūnā, sarkanā un melnā. Piemērots gājēju celiņiem, māju pagalmiem un taciņām.

Bermuda – trīsstūra formas bruģakmens, ko iespējams pasūtīt jebkurā krāsā un apdarē, radīs Tavu pagalmu neatkārtojamu un īpašu. Šis bruģis ir piemērots ne tikai pagalmu taciņām, bet arī automašīnu stāvvietām un ceļa braucamajai daļai.

 

 

Šogad esam paplašinājušu savu Colormix līniju, lai ikviens var izvēlēties sev atbilstošu krāsu salikumu. Colormix apdare ir iespējama jebkuras formas bruģim, tomēr visefektīvāk tas izskatās uz lielas formas bruģa kā Dekor 600, Plate 7 un Dekor 300 pluss. Visus Colormix veidus (Mercury, Copper, Amber, Bronze, Silver, Quartz, Cobalt, Cripton, Lava un Neon) uz vietas iespējams aplūkot mūsu ekspozīcijā Katlakalna ielā 9a, Rīgā.

Esam izveidojuši jaunu bruģa līniju – Brikers Signature. Šīs īpašās līnijas bruģa virsslānis ir veidots no tādiem ekskluzīviem materiāliem, kā Itālijas marmors, vulkāniskais bazalts un Vidusjūras valstu klinšu ieži. Brikers Signature līnijā pieejami šādi virsslāņa veidi – White pearl, Black pearl, White  marble, Black marble, Onix, Coral un Granite. Arī ar šīs līnijas paraugiem iespējams iepazīties mūsu produkcijas stendā Katlakalna ielā 9a, Rīgā.

Vairāk par mūsu ražotajiem produktiem un iespējām skaties mūsu cenu lapā vai sazinies ar mūsu pārdošanas speciālistiem- brikers@brikers.lv vai t. +371 67134907

 

Atpakaļ uz sarakstu