Mans grozs

Summa

Norādītā cena ir indikatīva - veicot pasūtījumu tam tiks pieskaitīta palešu ķīlas + piegādes cena.

nosūtīt pieprasijumu Apskatīt grozu

Grozss tukšs

Uz veikalu

Zinot klientu vajadzības, mēs piedāvājam funkcionālas detaļas, pēc kādām rodas nepieciešamība, labiekārtojot vidi. Pirmkārt, tās ir bruģa apmales, kas svarīgas ceļu un ietvju malām un veido nobeigtības līnijas katram bruģētajam laukumam.

Mūsu sortimentā ir visu veidu un izmēru apmales – kantainas, ieapaļas, augstākas, zemākas, dažādās krāsās.

Ražojam arī teknes lietusūdeņu novadīšanai. Īpašā pazīme – tās ir lēzenas, tādejādi to šķērsošana ir netraucēta. Arī teknes pieejamas dekoratīvas – dažādās krāsās.

Dizainam un arī balsta funkcijai piemēroti ir Rondo stabiņi – ar tiem iespējams veidot daudzlīmeņu grunts kaskādes vai terases, stiprināt nogāzes vai stāvas kāpnes, nostiprināt lecektis, kapu apmales un cita veida zonas. Ļoti piemēroti dārza vai koku nožogošanai. Kantaini un pusmēness formā, kas savukārt pieļauj lielāka apļa vai viļņotas līnijas izveidi.

Flora dārza bloki pilda betona, tātad, ilgmūžīgu puķupodu funkcijas, tie, pildīti ar zemi, ir pamatīgs nostiprinājums gruntij. No tiem var veidot arī vertikālu puķu sienu. Pieejami krāsaini, pusmēness formā un kantaini. Kombinācijā ar Rondo stabiņiem, dārza dizains būs personīgs un oriģināls.