Mans grozs

Summa

Norādītā cena ir indikatīva - veicot pasūtījumu tam tiks pieskaitīta palešu ķīlas + piegādes cena.

nosūtīt pieprasijumu Apskatīt grozu

Grozss tukšs

Uz veikalu

Mūsu dabā ir gan realizēt, gan arī realizēties – bruģis mums ir radošs akmens, tāpēc tirgū ienesam tādas iespējas, kādas Latvijā vēl nav bijušas. Jau savos sākumos 2008. gadā ieviesām Retro apdares bruģi un Colourmix krāsainību, tad Comfort outline, un cauri gadiem aizvien dažādojam bruģa formas, ieskaitot trijstūri un sešstūri, un mums ir arī īpašas apmales - krāsainas.


Akmeņi nerunā, bet mēs par tiem labprāt – allaž atbalstām sapņus par sevišķu pagalmu, skvēru vai ielu. Arī to mēs esam sākuši pirmie – bruģi ražot pēc individuālām vēlmēm. Mums ir savs veids, kā padarīt Latviju skaistāku.


Mūsu radītais bruģis redzams Brīvības pieminekļa pakājē un skvēros pie Latvijas Nacionālās operas. Tas klāj Daugavas promenādi Rīgā un Latvijas Nacionālās bibliotēkas apkārtni, Spīķeru kvartālu un Jauno Teiku, Kr.Barona ielu un daļu no Hanzas perona pagalma. Tas cilvēkus uzņem Mežaparka rezidencēs un Alfas stāvlaukumā. Tas mūs sagaida vai katrā pilsētā, ielās un māju pagalmos, Tērvetes parkā, pie koncertzāles Gors Rēzeknē un pie Liepājas Dzintara pavisam otrā pusē mūsu zemei.
Un paša bruģa recepte mums par 99% sastāv no Latvijā iegūtām izejvielām. Pats bruģis ir klājums ar labu drenāžu, un mēs to ražojam pavisam zaļi – bez pārpalikuma un CO2 izmešiem, bez putekļiem un māla piejaukuma, un procesu laboratoriski kontrolējam – mūsu pašu kvalitātes standarti ir augstāki par valstī noteiktajiem.

16 380 adresēs

ieklāts Brikers bruģis

10 miljoni m2

Platībā

2,5 miljoni ļaužu

pa mūsu bruģi staigā ikdienā


Komanda

Visi darbinieki pirmkārt ir cilvēki. Un cilvēkiem nepieciešams izpausties, gūt gandarījumu, radīt un brīvi kļūdīties. Arī darbā. It sevišķi – darbā.
Tāpēc Brikers vispirms nav bruģis. Bet komanda, - lai rastos bruģis.


Šodiena ir vakardienas rītdiena

2007

Uzņēmuma dzimšana kopā ar pirmo rūpnīcu Dobelē

2008

Pirmā produkcija, uzreiz ar autordarbiem - Retro bruģi, Colormix, Comfort outline. Brikers kļūst par vietu, kur dažādību pēc krāsas, formas, apdares izvēlēties vienuviet. Brikers ir pirmais ražotājs ar personīgu konceptu – klienta vēlmes realizēt pēc individuālām vēlmēm.

2014

Paplašināšanās ar divām rūpnīcām – Liepājā un Kauņā, tātad Latvijas ražotājs ieiet arī Lietuvā. Turklāt pirmie Baltijā ražošanu pārgrupējam režīmā 24/7.

2021

Ieviešam konstruktoru – ikviens klients mūsu mājaslapā savu pirkumu pēc bruģa formas, krāsas, apdares var konfigurēt pats.

Mārupe (Birojs)

Dzirnieku iela 26, Mārupe, LV-2167, Latvija

Atvērt ar

Mārupe (Paraugu stendi)

Dzirnieku iela 26, Mārupe, LV-2167, Latvija

Atvērt ar

Rīga (Paraugu stendi)

Katlakalna iela 9a, Rīga LV-1073, Latvija

Atvērt ar

Dobele (Rūpnīca un paraugu stendi)

Lauku iela 25, Dobele LV-3701, Latvija

Atvērt ar

Liepāja (Birojs un paraugu stendi)

Zemnieku iela 32, Liepāja LV-3401, Latvija

Atvērt ar

Liepāja (Ražotne)

Brīvības iela 100b, Liepāja LV-3401, Latvija

Atvērt ar

Kauņa

R.Kalantos g. 85, LT-52310 Kaunas, Lietuva

Atvērt ar

Piņķi (Paraugu stendi)

Jaunā iela 12, Piņķi, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107, Latvia

Atvērt ar