Mans grozs

Summa

Norādītā cena ir indikatīva - veicot pasūtījumu tam tiks pieskaitīta palešu ķīlas + piegādes cena.

nosūtīt pieprasijumu Apskatīt grozu

Grozss tukšs

Uz veikalu

03. Jūnijs, 2024

Dalīties

Sveiciens visiem! Esmu Liene Gintere, Brikers pārdošanas daļas vadītāja. Komandā darbojos jau 8 gadus…

👋 Sveiciens visiem! Esmu Liene Gintere, Brikers pārdošanas daļas vadītāja. Komandā darbojos jau 8 gadus un godīgi varu teikt, ka daru darbu, kas man ļoti patīk! Šeit strādājot esmu atradusi sevi, ļoti daudz iemācījusies un zinu, ka vēl ir daudz uz ko tiekties.

Manos darba pienākumos ietilpst pārdošanas nodaļas vadīšana, stratēģija, tirgus analizēšana, jaunu produktu ieviešana un mārketinga aktivitātes.
Lielākais izaicinājums ir noturēt uzņēmuma līdera pozīcijas un nepārtraukti attīstīties.

🤝Ikdienā lielāko daļu sava laika ieguldu komunikācijā ar klientiem – lieliem vai maziem, jauniem vai ilgtermiņa – vēlos, lai visiem un visur ir Brikers bruģis.

Mani ļoti iedvesmo klientu labie vārdi un skaistais rezultāts, kuru kopā panākam! Es ticu, ka daru darbu ar lielu vērtību!
Mans stiprais ikdienas atbalsts ir mana komanda un kolēģi visās nodaļās, jo mēs darām un darīsim lielas lietas, jo izaicinājumi ir mūsu kopīgais dzinējs!💪

Kolēģi reizēm mani sauc par “mammu” – kad redz, ka nāku uz darbu ar maisiņiem, kuros ir ēdiens! Tā ir mana mīlestības valoda pret viņiem – sasēdināt visus pie kopēja galda, pabarot ar sviestmaizēm vai kaut ko pašceptu, lai mazliet atslēgtos no ikdienas skrējiena! 😉
Kolēģi saka, ka esmu tieša, zinoša, azartiska, atbalstoša, iedvesmojoša – tā stiprā sieviete! Ikdienā, es daudz laika pavadu ar savām meitām, rūpējoties un atbalstot.
Brīvajā laikā apmeklēju dažādus pasākumus un ceļoju.✈️